Викладачі

teacher-2
Миколаїв Олег
Танцювальник, балетмейстер.
teacher-1
Ларчікова Олеся
Хореограф та постановник
teacher-3
Кучеренко Кирило
Хореограф та чемпіон з латиноамериканської програми

Миколаїв Олег

Танцювальник, балетмейстер.

Закінчив Саратівське хореографічне училище у 1972 році. З 1972 по 1976 рік – соліст балету Саратовського академічного театру опери та балету імені М.Г.Чернишевського. З 1976 по 1988 рік – провідний соліст балету Дніпропетровського театру опери та балету.

Був засновником та художнім керівником Дніпропетровського музичного театру-студії «Демос». З 1982 до 1996 року – головний балетмейстер театру-шоу «Метрополь» (Москва). З 1996 по 1998 рік головний балетмейстер театру «Кажан».
Балетмейстер-постановник понад 30 всесвітньо відомих вистав. Режисер – балетмейстер номерів та програм зірок естради-група «НА-НА», Наталія Корольова, Ірина Алегрова, Борис Моїсеєв, Лариса Доліна, Жасмін. Головний балетмейстер «Московського театру Місяця»
З 2005 по 2020 рік – художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету

Записатися на заняття ›

Ларчікова Олеся

Хореограф та постановник

1991 року закінчила Білоруське хореографічне училище в Мінську. Працювала провідною солісткою у Дніпропетровському театрі опери та балету.

Олесі властиве яскраве артистичне обдарування, глибоке розуміння музичного та драматичного матеріалу, що, поряд із досконалою хореографічною технікою та володінням ліричної природи класичного танцю, дозволили балерині блискуче виконати багато партій класичного та сучасного репертуару.
На рахунку в Олесі балетні партії у відомих постановках «Лебедине озеро», «Тисяча і одна ніч», «Жизель», «Спляча красуня», «Шопеніана», «Лускунчик», «Дон Кіхот», «Спартак», «Корсар» , «Академія натхнення» та ін.
Ця прекрасна балерина має чудову техніку, створює казковий образ, повний добра і любові до оточуючих людей
На сьогоднішній день передає свій унікальний досвід молодому поколінню. Її повсякденна наполеглива праця з молодими виконавцями, творчий пошук, сміливі експерименти сприяють всебічному розкриттю учнів, які неодноразово ставали лауреатами престижних конкурсів.

Записатися на заняття ›

Кучеренко Кирило

Хореограф та чемпіон з латиноамериканської програми

Чинний професійний танцюрист у латиноамериканській та європейській програмах.
Майстер спорту Міжнародного класу.
Віце-чемпіон України з латиноамериканської програми, чемпіон Італії з латиноамериканської програми у 2018 році.
Переможець та призер міжнародних змагань та фестивалів у Франції, Україні, Греції, Казахстані, Молдові, Білорусії, Грузії, Росії, Італії.
З 2018 року зараз виступає за збірну Італії. Підтримує співпрацю з професіоналами міжнародного класу у бальних танцях, такими як Allan Tonsberg, Bryan Watson, Carmen Vicelj, Maurizio Vescovo, Graham Oswick, Alex Ivanets, Nino Langella, Nunzio Mariano, Melia & Sergey Surcov, Slavik Kryk.
Понад 14 років практики на танцювальному паркеті.

Є одним із провідних танцюристів Європи у своїй віковій категорії.

Записатися на заняття ›