Постановка “Маленький принц”

Постановка “Маленький принц” – це спроба дбайливо і трепетно розповісти знамениту історію Антуана де Сент-Екзюпері мовою танцю. Казка Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» визнана другою найбільш читаною книгою у світі після Біблії.


Обіцяємо, це буде захоплюючий та пізнавальний шлях. Разом з нашими глядачами, ми нагадаємо про те, що потрібно відповідати за тих, кого ми приручили, і що тільки серце може підказати нам, що по-справжньому найголовніше в житті.


Ця вистава про вічне і непрохідне. Він близький кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального стану.


«Маленький принц» – це наша подорож по життю, яка починається в дитинстві і закінчується в похилому віці… це повість про нас з вами, про дружбу і самотність, про дорослих і дітей, про людські цінності і нашу пам’ять. 


Постановка по-театральному яскрава та видовищна.

Повернення у світ дитинства, зустріч із дивом – все це «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, добра і мудра казка, яка набула нового прочитання і глибини в унікальному проекті, що поєднав музику, танець і стан душі.


Майстерність виконавців створює чарівний багатовимірний простір, у якому звучать найважливіші питання – і на них. Про любов і дружбу, про свободу і вірність, про сьогохвилинне і про те, що вічне. Від того, що відбувається на сцені, однаково захоплює дух у дорослих і у дітей, і, здається, що кожен глядач виходить із зали трохи іншою людиною – більш наївною, чистою та щасливою.


Поринь у нереальні емоції з театром танцю Agoista!

З нетерпінням чекаємо на нашу постановку!