Contemporary dance (контемп)

Напрямок сучасної хореографії, що зародилося на рубежі XIX і XX століть у США, яке в першу чергу передбачає вираження своїх почуттів та емоцій у вигляді танцю.

На сьогоднішній день контемпорарі є одним із найпопулярніших танцювальних напрямків сучасної хореографії у світі. Що, не дивно, адже цей танець, який отримав лаконічну назву «контемп», є дуже чуттєвим, емоційним, пластичним та ефектним.

контемп

Контемпорарі денс – це сучасний театр танцю і дивовижне мистецтво здійснюваних рухів, яке сягає своїм корінням глибоко в найпотаємніші думки і почуття його виконавців. Заслужено вважається одним із найнезвичайніших і неординарних напрямів у сучасній хореографії, оскільки органічно увібрало не лише окремі рухи та елементи західної культури (класичний танець, балет, джаз, модерн), але також і мистецтва Сходу (йога, тай цзи цюань, цигун). ).


Саме завдяки такому незвичайному злиттю та змішанню різних технік та стилів завдячує своїм народженням контемпорарі танець – по праву один із найкрасивіших, гармонійних та природніших танцювальних способів вираження своїх почуттів та емоцій, свого внутрішнього істинного «Я».