Балет

Дивовижний, прекрасний та багатогранний світ балету нікого не залишить байдужим.
У цьому виді танцювального мистецтва, як у жодному іншому, краса танцю нерозривно пов'язана з красою внутрішнього змісту танцюючого.

балет

Балет – це не просто танець, це спосіб життя. Мистецтво хореографії балету вимагає неймовірної витримки та самовіддачі танцюючого. Але натомість, завжди винагороджує за старання, захопленими вигуками публіки та шквалом оплесків.

Дати дитині старт на все життя, закласти фундамент для всебічного гармонійного розвитку, розкріпачити та творчо збагатити маленьку людину. Навчити його працювати над собою та долати труднощі!

Займатися балетом замість фітнесу сьогодні-справжній тренд. Це красиво, стильно і неймовірно жіночно. Тим, хто займався хореографією в дитинстві, знову стати до верстата буде не так складно, і решті не варто відмовлятися від цієї витівки.

За допомогою наших професіоналів – викладачів пропонуємо Вам спробувати свої сили в балеті, стати більш гармонійними, спокійними та дисциплінованими, змінити ставлення до життя, віку та зовнішнього вигляду, відкрити неймовірні можливості вашого тіла, стати учасником сценічних балетних вистав зі світовим ім’ям і, таким чином , стати частинкою світу під назвою «його величність ТАНЕЦЬ»