main

Ви не можете змінити світ, але ви можете змусити його танцювати!

Ми надаємо Вам свободу творчості та пропонуємо:

  • майстер-класи із зірками світового рівня
  • авторські постановки
  • відкриті уроки
  • індивідуальні заняття
  • групові заняття
  • онлайн заняття
  • заняття з найменшими шанувальниками прекрасного

01.
Переваги

Основні досягнення нашої команди

Будь в тренді. Не пропусти можливість пройти шлях від класики до сучасного танцю
З нами Ви зможете долучитися до світової спільноти ТАНЦЮ та взяти участь у тренувальних зборах із зірками хореографії світового рівня
Унікальність та оригінальність - наші основні характеристики
Відвідуючи наші заняття, Ви отримуєте унікальний шанс стати безпосереднім учасником авторських хореографічних постановок як на найвідоміших театральних сценах та змаганнях України, так і за її межами.
Можна забути рух – але не можна забути настрій.
Педагоги театру танцю Agoista мають колосальний досвід та підтверджене визнання глядача. Вони готові передати свій досвід, любов до танцю та позитивний настрій Вам. Індивідуальний підхід до кожного вихованця театру, незалежно від якого рівня підготовки Ви прийшли до нас.
В ногу з часом.
Зали театру танцю Agoista розташовані в самому центрі Дніпра і відповідають останнім віянням дизайну. З нами Ви матимете можливість займатися онлайн у разі потреби.

02.
Напрями танців

Яким видам танців ми можемо вас навчити

2
Бальні танці
Танець – єдиний вид мистецтва, в якому ми є інструментом.
Детальніше ›
1
Балет
Дивовижний, прекрасний та багатогранний світ балету нікого не залишить байдужим.
Детальніше ›
4
Постановка авторської хореграфії
Постановка авторської хореграфії, у тому числі весільного танцю та танцю на випускний, свята
Детальніше ›
5
Стретчінг
Різновид фітнесу, який викликає чималий інтерес не тільки у молоді, а й у старшого покоління.
Детальніше ›
3
Contemporary dance (контемп)
На сьогоднішній день контемпорарі є одним із найпопулярніших танцювальних напрямків сучасної хореографії у світі.
Детальніше ›

03.
Про нас

Короткий опис нашої школи

video
AGOISTA Dance Theater – театр танцю у самому центрі Дніпра.

Кожен з нас вважає за важливе для себе самовиражатися, але зробити це в найкращій формі допомагає нам танець.

З нами Ви особисто переконаєтеся, що досягати висот може кожен, це залежить тільки від бажання та завзяття людини. У нас займаються хлопці, які хочуть красиво і правильно танцювати, досягати висот на змаганнях та фестивалях високого рівня, весело та приємно проводити час, спілкуватися. Наші педагоги – професійні танцюристи. Вони шукають підхід до кожного, з позитивом та любов'ю. Ми даруємо всім бажаючим, незалежно від їхнього віку та підготовки, можливість стати частинкою містерії танцю.

AGOISTA Dance Theater – ми спрямовані на реалізацію Ваших ідей та займаємося розвитком культури ТАНЦЮ у Дніпрі. Запрошуємо Вас приєднатися до нашої дружньої команди!

04.

Бальні танці
Балет
Групові заняття
Молодший склад (4-8 років)
900 грн на місяць 1 особа
Основний склад (9 – 12 років)
1000 грн 1 особа ( 2 тижні)
Старший склад (від 14 років)
1000 грн 1 особа ( 2 тижні)
Хобі (Охочі) (від 18 років)
900 грн на місяць 1 особа
Леді Соло (будь-який вік)
900 грн на місяць 1 особа
Індивідуальні уроки
1 людина
350 грн/ 45 хв
Танцювальна пара
610 грн/ 45 хв
до 4 осіб
250 грн/особа 45 хв
Вивчення 1 танцю на вибір (варіант для Хобі танцюристів)
350 грн/45 хв
Додаткові послуги
Практика
безкоштовно
Стрейтчінг+ОФП
100 грн
Постановка весільних, показових, випускних танців
вартість обговорюється індивідуально
Онлайн заняття: Групове
150 грн
Онлайн заняття: Індив
210 грн
Індивідуальне заняття
400 грн/ 45 хвилин 1 особа
Мінігрупа (від 2 до 4 осіб)
250 грн за 1 особу за 1 заняття, 900 грн за 4 заняття,2000 грн за 10 занять
Групові заняття
220 грн за 1 особу за 1 заняття, 790 грн за 4 заняття,1450 грн за 8 занять
Постановка композиції
вартість обговорюється індивідуально

05.
Викладачі

Тільки найкращі майстри своєї справи

teacher-2
Миколаїв Олег Танцювальник, балетмейстер.
Заслужений артист України
teacher-1
Ларчікова Олеся Хореограф та постановник
1991 року закінчила Білоруське хореографічне училище в Мінську. Працювала провідною солісткою у Дніпропетровському театрі опери та балету.
teacher-3
Кучеренко Кирило Хореограф та чемпіон з латиноамериканської програми
Майстер спорту міжнародного класу. Чинний професійний танцюрист у латиноамериканській та європейській програмах.

Театр танцю Agoista - провідник у світ прекрасного

Хочете розкрити свій творчий потенціал, навчитися танцювати та відчути, як із танцем ваше життя наповнюється енергією та позитивом?
Можливо, ви вже колись відвідували курси танців, але з якихось причин розчарувалися? Багато хто з тих, хто мріє опанувати мистецтво танцю, зазнають труднощів при виборі танцювальної школи.
Когось бентежить досвід та рівень підготовки тренерів, когось – тісне незручне приміщення школи. Якщо це про вас, то наша танцювальна школа у Дніпрі – саме те, що вам потрібно. Наш театр танцю – це творчий простір, повністю спрямований на вашу самореалізацію.
Школа танців Agoista запрошує на заняття з професійними тренерами дорослих та дітей з різними рівнями підготовки, від новачків до талановитих танцюристів. Початківців ми навчимо мистецтву танцю з нуля, а з просунутими танцюристами поділимося унікальними прийомами, допоможемо вдосконалити техніку, розробимо конкурсну програму за сучасними танцями.
Неважливо, чи пов'язана ваша професійна діяльність із танцем, чи ви просто втомилися від сірих буднів. Школа танців для дорослих допоможе вам поринути в іншу реальність - привабливу, емоційну і хвилюючу.
Наша школа танців у Дніпрі пишається професійним викладацьким складом, який допоможе освоїти будь-які
танці для дітей та дорослих за допомогою найефективніших методик.
Вивчаючи сучасні танці в Дніпрі з нашими викладачами, ви навчитеся гармонійно керувати своїм тілом, розвинете гнучкість і пластику, набудете прекрасної фізичної форми.

Наші послуги

Двері театру танцю Agoista відчинені для всіх. З нами можна вивчати сучасні танці для підлітків, дорослих та дітей. У нас ви можете записатися на курси танців за такими популярними танцювальними напрямками:
• Бальні танці. Є два напрямки: латиноамериканська та європейська програма. Бальні танці всебічно розвивають дітей та підлітків, розкривають творчі здібності, забезпечують чудову фізичну підготовку, формують естетичний смак.
• Балет. Театрально-музичний танцювальний жанр, що поєднує у собі кілька сфер — живопис, музику, танець, драму. Переплітаючись між собою, ці види мистецтва утворюють на сцені стрункий сюжет. Балет - чудовий вибір для гармонійного розвитку дитини. Танець вчить володіти тілом, відчувати ритм, формує правильну поставу. Танці для дорослих у сфері балету також є чудовим методом знаходити зв'язок із партнером.
• Стретчінг. Набір вправ для розтягування всіх м'язів, що дає заряд бадьорості та чудове самопочуття, налагоджує обмін речовин, забезпечує ефективну підготовку до будь-яких видів танців. Чудовий вибір для людей будь-якого віку.
• Contemporary dance (контемп). Сценічне спрямування, що включає елементи пантоміми, класичної хореографії та модерну. Прекрасно розвиває пластику та почуття стилю, знімає напругу. Контемп — це не лише опрацювання техніки, а й наповнення танцю змістом, певною філософією. У танці можна розкрити свій творчий потенціал, здобути внутрішню свободу та впевненість.
• Постановка авторської хореографії. Приватні уроки танців, які включають розробку та підготовку сюжетного танцю на професійному рівні.
Залежно від ваших уподобань, ви можете вибрати групові курси танців, так і індивідуальні.
Записатися на уроки танців можна будь-якої пори року. По кожному з перерахованих напрямків діють групи, що відповідають віку та наявним навичкам. Окрім відвідування уроків танців, ви маєте можливість стати учасником творчого колективу.

Переваги нашої школи

• Наші педагоги є професіоналами у галузі танців, які володіють унікальною методикою навчання. Її ефективність перевірена успіхами наших учнів.
• З нами ви можете не просто відвідувати уроки танців, ви зможете отримати досвід виступу на сцені після відпрацювання навичок, щоб відчути впевненість у своїх силах та поділитися своєю енергетикою із залом.
• Ефективна навчальна програма, яка передбачає плавний перехід від простого до складного, яка працює незалежно від ваших початкових навичок.
• З нами ви не тільки навчитеся віртуозно танцювати у різних напрямках, а й заведете нові знайомства, отримаєте підтримку професіоналів у сфері танців.
• Вам не потрібно турбуватися про наявність партнера у парних видах танців: як партнер під час занять виступить досвідчений викладач.
• Забезпечуємо кожному студенту індивідуальний підхід. Є можливість вибрати комфортний рівень навантаження, ефективно розвиваючись у танцювальній майстерності.
• Гарантуємо високий рівень сервісу. Ми прагнемо того, щоб час, проведений з нами, став для вас позитивним і незабутнім.